Telové maslo – Ylang Ylang a Nechtík

Prírodne ručne robené telové kakaové maslo z BIO kakaových bôbov s karité, nechtíkom a esenciálnymi olejmi.

Zobraziť viac

5,80 

Zrušiť výber

Maslo je v pevnom stave no po priložení na telo sa začne sám krásne roztápať a uvoľňovať príjemnú kvetinovú vôňu. Kakaové maslo v Bio kvalite a Karité (Bambucké maslo/ Shea butter) majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pokožke prospievajú a chránia ju pred vplyvmi voľných radikálov (UV žiarenie, toxíny, znečistené ovzdušie).

Vďaka vysokému obsahu aminokyselín a vitamínu E má maslo úžasné regeneračné vlastnosti na kožu. Vyživuje ju a na jej povrchu vytvára ochrannú lipidovú bariéru ktorá pomáha udržiavať vodu v pokožke.

Toto telové maslo sa môže použiť na celé telo. V zime je ideálne namiesto „Cold Cream”. Neobsahuje vodu, tvorí ochrannú bariéru proti vysušovaniu pokožky a chráni pred mrazom. V lete ak sa spálite od slnka, natrite sa týmto maslom, do rána bude vaša pokožka zregenerovaná. Výborné je aj po holení. Vďaka esenciálnym olejom nám vydezinfikuje a vďaka maslám ukľudní podráždenú pokožku.

Z ekologického hľadiska nepotrebuje toto telové maslo jednorázový plastový obal – keď nie je v styku s pokožkou je v pevnom stave. Neobsahuje konzervanty, umelé vône ani farbivá. Je ideálny na cestovanie – zaberá málo miesta.

*Theobroma Cacao Seed Butter (Kakaové Maslo), Butyrospermum Parkii (Bambucké Maslo), Cananga Odorata Flower Oil (Esenc.Olej Ylang Ylang), Pelargonium Graveolens Flower Oil (Esenc.Olej Gerániova Ruža), Calendula Officinalis Flower Extract (Kvety Nechtíka Lekárskeho),**Limonene,
*Linalool,**Geraniol, **Citral, **Citronellol, **Farnesol, **Benzyl Alcohol, **Eugenol, **IsoEugenol, **Benzyl Salicylate, **Benzyl Benzoate
(*z biologického hospodárstva,**Prirodzená súčasť esenciálnych olejov).

Hmotnosť 50 g
Vôňa

kvetinová

Typ pleti

normálna, suchá

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.