Telové maslo – Gerániová Ruža

Prírodne ručne robené telové kakaové maslo z BIO kakaových bôbov s karité, ibištekom a esenciálnymi olejmi.

Zobraziť viac

Od: 5,30 

Vymazať

Maslo je v pevnom stave no po priložení na telo sa začne sám krásne roztápať a uvoľňovať lákavú vôňu ruže. Kakaové maslo v bio kvalite a Karité (Bambucké maslo/ Shea butter) majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pokožke prospievajú a chránia ju pred vplyvmi voľných radikálov (UV žiarenie, toxíny, znečistené ovzdušie).

Vďaka vysokému obsahu aminokyselín a vitamínu E má maslo úžasné regeneračné vlastnosti na kožu. Vyživuje ju a na jej povrchu vytvára ochnannú lipidovú bariéru ktorá pomáha udržiavať vodu v pokožke.

Toto telové maslo sa môže použiť na celé telo. V zime je ideálne namiesto „Cold Cream”. Neobsahuje vodu, tvorí ochrannú bariéru proti vysušovaniu pokožky a chráni pred mrazom. V lete ak sa spálite od slnka, natrite sa týmto maslom, do rána bude vaša pokožka zregenerovaná. Výborné je aj po holení. Vďaka esenciálnym olejom nám vydezinfikuje a vďaka maslám ukľudní podráždenú pokožku.

Z ekologického hľadiska nepotrebuje jednorázový plastový obal – keď nie je v styku s pokožkou je v pevnom stave. Neobsahuje konzervanty. Je ideálny na cestovanie – zaberá málo miesta.

*Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), Pelargonium Graveolens Flower Oil (esenciálny olej gerániovej ruže), Pogostemon Cablin Leaf Oil (esenciálny olej patchouli), Aniba Rosaeodora Wood Oil (esenciálny olej ružového dreva), Hibiscus Sabdariffa Flower Powder (ibištek),**Limonene, **Linalool, **Geraniol, **Citral, **Citronellol (*z biologického hospodárstva, **prirodzená súčasť esenciálnych olejov)

Hmotnosť 50 g
Vôňa

kvetinová

Typ pleti

normálna, suchá

Vhodné pre

, ,

Prihlás sa a napíš recenziu k tomuto produktu. Potešíme sa 😊

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.