Vernostný program Mydlove

Vďaka vám, našim váženým zákazníkom, sme tu, kde sme dnes, a my by sme vám radi poďakovali za vašu vernosť a podporu. S naším novým vernostným programom sa môžete tešiť na ešte viac výhod a odmien pri každom kroku.

Získať body je jednoduché – od prvého dňa, keď sa zaregistrujete, za každý nákup, ktorý urobíte, a dokonca aj za to, že si nájdete čas a napíšete recenziu k produktu, ktorý vás potešil. Vernostné body môžete neskôr vymeniť za zľavy z ďalšieho nákupu, aby sme vám mohli ešte viac spríjemniť váš nákupný zážitok.

Zbierajte body, ktoré použijete
ako zľavu pri ďalšom nákupe

100 bodov za registráciu

Zaregistrujte sa na eshope Mydlove a získajte svojich prvých 100 bodov!

50 bodov za recenziu

Napíšte k zakúpenému produktu krátku recenziu v rozsahu aspoň 10 slov a získajte 50 bodov.

Body za nákup

Za každé 1 €, ktoré zaplatíte pri nákupe získate 1 bod vo vernostnom programe.

Napíšte k zakúpeným produktom recenziu a získajte 2x viac bodov!

Akcia Dvojnásobok bodov za recenziu prebieha do 30.4.2024

Ako funguje vernostný program?

Každé 1 € z nákupu = 1 bod
Registrácia v e-shope = 100 bodov
Napísanie recenzie na produkt = 50 bodov

Príklad: Kúpite si v našom e-shope 3 produkty v celkovej hodnote 50 €. Zároveň sa zaregistrujete a vytvoríte si účet. Následne napíšete aj recenziu ku všetkým zakúpeným produktom. 

Za toto všetko získate spolu 300 bodov = 3,00 € zľava na ďalší nákup.

Za nákup v hodnote 50 € = 50 bodov
Za registráciu v e-shope = 100 bodov
Za 3x napísanie recenzie v rozsahu aspoň 10 slov = 150 bodov

Všetky nazbierané body si môžete uplatniť už pri prvom nákupe alebo ich môžete zbierať a uplatniť pri ktoromkoľvek inom.

Čím viac bodov, tým väčšia zľava!

* Z vernostného programu sú vylúčené produkty v kategórii Doplnky. Za nákup produktov z tejto kategórie nebudú pripísané žiadne body.

Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa, že vám môžeme vrátiť niečo späť prostredníctvom nášho vernostného programu. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme radi, že môžeme byť s vami na každom kroku vašej cesty.

Často kladené otázky

Za každé 1 €, ktoré zaplatíte pri nákupe získate 1 Bod vo vernostnom programe. Za 100 nazbieraných bodov získate zľavu 1€.

Z vernostného programu sú vylúčené všetky produkty v kategórii Doplnky, za ktoré sa body nepripisujú.

Recenziu môžete napísať ku každému zakúpenému produktu. Otvorte si stránku produktu, kliknite na tab “Recenzie”, vyberte počet hviezdičiek a napíšte aspoň 10 slovnú recenziu. Vernostné body vám budú pripísané najneskôr do 48 hodín.

** Pri nezvyčajnej aktivite pri recenziách, napríklad veľký počet hodnotení k 1 produktu len kvôli získaniu bodov, si vyhradzujeme právo body za recenzie odobrať. Ak boli body získané nespravodlivým alebo nečestným spôsobom, môže to viesť k odobraniu nazbieraných bodov a k zablokovaniu vášho účtu v rámci vernostného programu.

Body môžete premeniť na zľavu z objednávky už od výšky 0,10€ = 10 vernostných bodov. Počet dostupných bodov nájdete pri ďalšom nákupe v Košíku. Vernostné body použijete na nákup jednoducho, kliknutím na tlačítko “Použiť body”.

Celkový počet nazbieraných bodov nájdete po prihlásení sa v časti Môj účet -> Vernostné body. Na tejto stránke získate kompletný prehľad a históriu pridelenia a využitia vašich bodov.

Vernostné body za nákup budú pripísané na váš účet najneskôr do 48 hodín po vybavení a odoslaní vašej objednávky.

Príklad: ak si ste dnes objednali produkty, vašu objednávku pripravujeme. Vaša objednávka sa považuje za vybavenú v deň odoslania produktov na vašu adresu. Vaše body budú pripísané na váš účet najneskôr do 48 hodín odo dňa odoslania objednávky.

Vernostný program je určený pre všetkých maloobchodných zákazníkov. Ak ste našim veľkoobchodným partnerom, automaticky nakupujete produkty za výhodnejšie ceny. Našim partnerom taktiež ponúkame množstevné zľavy na produkty a iné formy akcií.

Chcete sa stať našim veľkoobchodným partnerom? Zaregistrujte sa tu.

Refundovaná objednávka
Ak bola vaša objednávka vrátená alebo refundovaná, ak ste vrátili zakúpené produkty, získané body za túto objednávku vám budú spätne odobrané.

Nekalé praktiky zbierania bodov
Pri nezvyčajnej aktivite si vyhradzujeme právo body odobrať. Ak boli body získané nespravodlivým alebo nečestným spôsobom, môže to viesť nielen k odobraniu nazbieraných bodov, ale aj k úplnému zablokovaniu vášho účtu v našom vernostnom programe.

Ak si myslíte, že vám boli odobrané body omylom, kontaktujte nás prosím na emailovú adresu info@mydlove.eu.