Telové maslo – Citrus, Šalvia a Rakytník

Prírodne ručne robené telové kakaové maslo z BIO kakaových bôbov s karité, rakytníkom a esenciálnymi olejmi.

Zobraziť viac

5,80 

Zrušiť výber

Maslo je v pevnom stave no po priložení na telo sa začne sám krásne roztápať a uvoľňovať sviežu citrusovo – bylinkovú vôňu. Kakaové maslo v Bio kvalite a Karité (Bambucké maslo/ Shea butter) majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pokožke prospievajú a chránia ju pred vplyvmi voľných radikálov (UV žiarenie, toxíny, znečistené ovzdušie).

Vďaka vysokému obsahu aminokyselín a vitamínu E má maslo úžasné regeneračné vlastnosti na kožu. Vyživuje ju a na jej povrchu vytvára ochnannú lipidovú bariéru ktorá pomáha udržiavať vodu v pokožke.

Toto telové maslo sa môže použiť na celé telo. V zime je ideálne namiesto „Cold Cream”. Neobsahuje vodu, tvorí ochrannú bariéru proti vysušovaniu pokožky a chráni pred mrazom. V lete ak sa spálite od slnka, natrite sa týmto maslom, do rána bude vaša pokožka zregenerovaná. Výborné je aj po holení. Vďaka esenciálnym olejom nám vydezinfikuje a vďaka maslám ukľudní podráždenú pokožku.

Z ekologického hľadiska nepotrebuje toto telové maslo jednorázový plastový obal – keď nie je v styku s pokožkou je v pevnom stave. Neobsahuje konzervanty, umelé vône ani farbivá. Je ideálny na cestovanie – zaberá málo miesta.

*Theobroma Cacao Seed Butter (Kakaové Maslo),Butyrospermum Parkii (Bambucké Maslo), Litsea Cubeba Fruit Oil (Esenc. Olej Litsea Cubeba), Salvia Sclarea Flower Oil(Esenc.Olej Muškátovej Šalvie), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil (Rakytníkový Olej),**Limonene,**Linalool,**Geraniol, **Citral, **Citronellol, (*z biologického hospodárstva, **Prirodzená súčasť esenciálnych olejov).

Hmotnosť 50 g
Vôňa

bylinková, citrusová

Typ pleti

normálna, suchá

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.