Telové maslo – Čokoláda

Prírodne ručne robené telové kakaové maslo z BIO kakaových bôbov s karité s prírodnou vôňou čokolády

Zobraziť viac

Od: 5,30 

Vymazať

Je v pevnom stave no po priložení na telo sa začne sám krásne roztápať a uvoľňovať lákavú vôňu čokolády. Nerafinované kakaové maslo a Karité (Bambucké maslo/ Shea butter) majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pokožke prospievajú a chránia ju pred vplyvmi voľných radikálov (UV žiarenie, toxíny, znečistené ovzdušie).

Vďaka vysokému obsahu aminokyselín a vitamínu E má maslo úžasné regeneračné vlastnosti na kožu. Vyživuje ju a na jej povrchu vytvára ochnannú lipidovú bariéru ktorá pomáha udržiavať vodu v pokožke.

Je vhodné ako prevencia vzniku strií ktoré vznikajú pri tehotenstve. Ak sa spálite od slnka, natrite sa týmto maslom, do rána bude pokožka zregenerovaná.

Toto telové maslo sa môže použiť na celé telo, vrátane tváre a rúk. V zime je ideálne namiesto „Cold Cream”. Neobsahuje vodu, tvorí ochrannú bariéru proti vysušovaniu pokožky a chráni pred mrazom. Nie je príliš mastný.

Z ekologického hľadiska nepotrebuje jednorázový plastový obal – keď nie je v styku s pokožkou je v pevnom stave. Neobsahuje konzervanty. Je ideálny na cestovanie – zaberá málo miesta.

*Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), (* nerafinované z biologického hospodárstva)

Hmotnosť 50 g
Typ pleti

citlivá, detská, normálna, suchá

Vôňa

čokoládová

Vhodné pre

, , , , ,

Prihlás sa a napíš recenziu k tomuto produktu. Potešíme sa 😊

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.