Jemné mydlo s kozím mliekom a rakytníkovým olejom

Prírodne ručne robené jemné mydlo s rakytníkovým olejom, kozím mliekom a bambuckým maslom.

Zobraziť viac

Od: 4,30 

Vymazať

V Mydlove používame pri výrobe čerstvé kozie mlieko ktoré pochádza z miestnej rodinnej farmy. Je plné vitamínov A,D,E, K – a obsahuje tiež kyselinu mliečnu.

Kozie mlieko je bohaté na tuky, predovšetkým kyselinu kaprilovú ktorá jemne odstraňuje nečistoty z pleti bez toho aby odstránila mastné kyseliny pokožky ktoré tvoria prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.

V tomto mydle sa prirodzeným zmydelňovaním vytvára prírodný glycerín. Je to látka ktorá podporuje zadržiavanie vody v pokožke a zabraňuje jej strate.

Rakytníkový olej napomáha regenerácii kože a pôsobí prosti vysušovaniu pokožky.

Odporúčame: Aby účinok AHA kyseliny lepšie zapôsobil je dobré nechať mydlo pôsobiť 1 – 2 minúty. Až potom zmyť.

Synteticky vyrobená kyselina mliečna sa pridáva do produktov drahých kozmetických značiek. Tieto výrobky môžu byť účinné, ale my veríme v prirodzený prístup k starostlivosti o pleť. Jedným z najlepších spôsobov ako prirodzene začleniť kyselinu mliečnu do pravidelnej starostlivosti o pleť je použitím výrobkov vyrobených z kozieho mlieka.

Mydlo je vyrobené šetrnou metódou za studena. Nie je testované na zvieratách. Mydlove výrobky sú však overené vlastnou rodinou.

Vďaka koziemu mlieku a správnemu pomeru olejov mydlo dobre ale jemne čistí. Je príjemne krémové a vytvára hodvábne jemnú penu.

Sodium Shea Butterate (zmydeľnené Bambucké Maslo), Sodium Olivate (zmydeľnený olivový olej), Sodium Sunflowerseedate (zmydeľnený slnečnicový olej), Sodium Cocoate (zmydeľnený kokosový olej), Sodium Castorate, (zmydeľený Ricinový Olej), Sodium Seabuckthornate (zmydeľnený rakytníkový olej), Caprae Lac (Kozie Mlieko), Glycerin.

Hmotnosť 100 g
Typ mydla

s kozím mliekom

Typ pleti

citlivá, detská, normálna, zrelšia

Kožný problém

,

Vôňa

bez vône

Štruktúra mydla

jemné, bez pílingu

Neobsahuje

lanolín

Vhodné pre

, , , ,

Prihlás sa a napíš recenziu k tomuto produktu. Potešíme sa 😊

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.