Dezodorant – cena bez obalu

Dezodorant pre citlivú pokožku s aktívnym striebrom eliminujúci zápach.

Zobraziť viac

9,00 

Na sklade

Len do vypredania zásob!

V každej výrobe sa stane, že sa niečo nevydarí. V prípade našich dezodorantov, je to obal. Kým sme sa naučili plniť papierové tuby, stalo sa, že sa nám niektoré trošku umazali. Alebo nám z tlačiarne prišli tuby vytlačené s logom naopak (chyba tlače). Nie sú to veľké vady. Dezodorant je v úplnom poriadku a je funkčný. Pri týchto dezodorantoch sme však odpočítali cenu obalu. Dezodorant Vám príde s obalom. Obal, ale nemôže byť dôvodom reklamácie.
Môžete si vybrať z vôní:
– Citrus-borovica
– Gerániova ruža
– Vôňa stredomoria
– Francúzska Levanduľa
– Neutral (bez vône)
Druh vône nám prosím napíšte do poznámky pri pokladni. V opačnom prípade posielame dezodorant Neutral.

Popis:
Prírodný dezodorant s aktívnym striebrom v papierovom kompostovateľnom obale. Neutralizuje baktérie, a tak zabraňuje zápachu. Nedráždi a je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Aplikuje sa v malom množstve na čisté podpazušie. Dezodorant sa vysúva palcom zo spodu.

Vydrží až 72 hodín. Preto stačí ak sa aplikuje len 3-4x do týždňa. Medzi sprchovaniami nie je potrebné dezodorant opäť nanášať!

Je to vegánsky produkt.

  • Nezabraňuje prirodzenému poteniu
  • Nefarbí oblečenie
  • Neobsahuje sódu bikarbónu
  • Nedráždi pokožku

Caprylic / capric triglyceride (triglyceridy mastných kyselín kokosového oleja), Rice bran wax (ryžový vosk), Ricinus communis seed oil (ricinový olej), Olea europaea Fruit Oil (olivový olej), Zinc oxide (zinok), Sorbitan Olivate Wax (emulgátor z olivového oleja), Cetearyl Alcohol (zmäkčovadlo), Montmorillonite (zelený íl), Zinc Ricinoleate (zinočnatá soľ kyseliny ricínolejovej), Rosmarinus officinalis leaf oil (rozmarínový esenciálny olej), Lavandula hybrida oil (esenciálny olej z francúzskej levandule), Thymus vulgaris oil (tymiánový esenciálny olej), Silver (striebro), *Limonene, * Linalool (*prirodzená súčasť esenciálnych olejov).

Hmotnosť 31 g

Prihlás sa a napíš recenziu k tomuto produktu. Potešíme sa 😊

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.